Top
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Kruhový trénink
kardio
06:00 - 07:00
Honza Jirkal
Cross
06:00 - 07:00
Honza Jirkal
Kondiční trénink
06:00 - 07:00
Petr Pup
Vzpírání
06:00 - 07:00
Marek Benek
Cross
06:00 - 07:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
kardio
09:00 - 10:00
Honza Jirkal
Kondiční trénink
pro začátečníky
09:00 - 10:00
Petr Pup
Cvičení pro maminky s dětmi
10:30 - 11:30
Sandra Panclová
Cvičení pro maminky s dětmi
10:00 - 11:00
Zuzana Maňáková
Cvičení pro maminky s dětmi
10:30 - 11:30
Sandra Panclová
Kruhový trénink
kardio
12:00 - 13:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
silovka
12:00 - 13:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
kondice
12:00 - 13:00
Honza Jirkal
Kondiční trénink
12:00 - 13:00
Sandra Panclová
Kruhový trénink
pro začátečníky
12:00 - 13:00
Honza Jirkal
Dětské tréninky
11-15 let
16:00 - 17:00
Honza Jirkal
Dětské tréninky
5-7 let
16:00 - 16:45
Petr Pup
Dětské tréninky
3-4 roky
16:00 - 16:45
Zuzana Maňáková
Dětské tréninky
4-5 let
16:00 - 16:45
Honza Jirkal
Kruhový trénink
pro začátečníky, kardio
17:00 - 18:00
Honza Jirkal
Silový trénink
17:00 - 18:00
Honza Jirkal
Cross
17:00 - 18:00
Marek Benek
Cross
17:00 - 18:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
pro začátečníky, střed těla a kondice
17:00 - 18:00
Honza Jirkal
OCR trénink
18:00 - 19:00
Šárka Kubátová
Tabata
18:00 - 19:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
pro začátečníky, kondice
18:00 - 19:00
Honza Jirkal
OCR trénink
pro začátečníky
18:00 - 19:00
Šárka Kubátová
Silový trénink
18:00 - 19:00
Ondřej Šaman
Silový trénink
18:00 - 19:30
Tomáš Kýček
Silový trénink
19:00 - 20:00
Zuzana Gavlasová
OCR trénink
by Gladiator Race
19:00 - 20:00
Ondřej Šaman
Strečink a mobilizace
19:00 - 20:00
Honza Jirkal
Silový trénink
19:00 - 20:00
Diana Mrkvičková
Reálná sebeobrana
20:00 - 21:00
Karel Štáf
Kruhový trénink
MASAKR
20:00 - 21:00
Honza Jirkal

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

SOBOTA

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Cross
06:00 - 07:00
Honza Jirkal
Cross
06:00 - 07:00
Honza Jirkal
Cross
17:00 - 18:00
Marek Benek
Cross
17:00 - 18:00
Honza Jirkal

ÚTERÝ

  • Cross Honza Jirkal
    06:00 - 07:00

STŘEDA

  • Cross Marek Benek
    17:00 - 18:00

ČTVRTEK

  • Cross Honza Jirkal
    17:00 - 18:00

PÁTEK

  • Cross Honza Jirkal
    06:00 - 07:00
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Cvičení pro maminky s dětmi
10:30 - 11:30
Sandra Panclová
Cvičení pro maminky s dětmi
10:00 - 11:00
Zuzana Maňáková
Cvičení pro maminky s dětmi
10:30 - 11:30
Sandra Panclová

PONDĚLÍ

STŘEDA

PÁTEK

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Dětské tréninky
11-15 let
16:00 - 17:00
Honza Jirkal
Dětské tréninky
5-7 let
16:00 - 16:45
Petr Pup
Dětské tréninky
3-4 roky
16:00 - 16:45
Zuzana Maňáková
Dětské tréninky
4-5 let
16:00 - 16:45
Honza Jirkal

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Kondiční trénink
06:00 - 07:00
Petr Pup
Kondiční trénink
pro začátečníky
09:00 - 10:00
Petr Pup
Kondiční trénink
12:00 - 13:00
Sandra Panclová

STŘEDA

ČTVRTEK

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Kruhový trénink
kardio
06:00 - 07:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
kardio
09:00 - 10:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
kardio
12:00 - 13:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
silovka
12:00 - 13:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
kondice
12:00 - 13:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
pro začátečníky
12:00 - 13:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
pro začátečníky, kardio
17:00 - 18:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
pro začátečníky, střed těla a kondice
17:00 - 18:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
pro začátečníky, kondice
18:00 - 19:00
Honza Jirkal
Kruhový trénink
MASAKR
20:00 - 21:00
Honza Jirkal

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

PÁTEK

SOBOTA

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
OCR trénink
18:00 - 19:00
Šárka Kubátová
OCR trénink
pro začátečníky
18:00 - 19:00
Šárka Kubátová
OCR trénink
by Gladiator Race
19:00 - 20:00
Ondřej Šaman

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

ČTVRTEK

  • OCR trénink pro začátečníky · Šárka Kubátová
    18:00 - 19:00
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Reálná sebeobrana
20:00 - 21:00
Karel Štáf

ÚTERÝ

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Silový trénink
17:00 - 18:00
Honza Jirkal
Silový trénink
18:00 - 19:00
Ondřej Šaman
Silový trénink
18:00 - 19:30
Tomáš Kýček
Silový trénink
19:00 - 20:00
Zuzana Gavlasová
Silový trénink
19:00 - 20:00
Diana Mrkvičková

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

ČTVRTEK

PÁTEK

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Strečink a mobilizace
19:00 - 20:00
Honza Jirkal

STŘEDA

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Tabata
18:00 - 19:00
Honza Jirkal

ÚTERÝ

  • Tabata Honza Jirkal
    18:00 - 19:00
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Vzpírání
06:00 - 07:00
Marek Benek

ČTVRTEK

No events available!