Top

Co bys měl vědět…

První trénink máš na nás!

Zkus si náš trénink nejdříve zdarma, než se rozhodneš. Stačí si vybrat trénink z rozvrhu a na baru nám říct, že jsi u nás poprvé. Obsluha nebo trenér tě rádi provedou – ukážeme ti, kde jsou šatny a kam si můžeš dát boty.

Žádné rezervace, žádný stres.

Nemusíš rezervovat místo, stačí přijít a můžeš cvičit. Naše tréninky se skoro nikdy neruší, ale mrkni na naše story na sociálních sítích, abys byl v obraze.

KARTIČKY, KAM SE PODÍVÁŠ!

Akceptujeme zaměstnanecké benefity jako Multisport karta, Benefity, Benefit plus, Eden red a Gallery Beta bez jakýchkoliv doplatků. Nezapomeň si s sebou přinést i doklad totožnosti. Když nemáš benefitovou kartu, nevadí – kreditku u nás také uplatníš.

Kapacita: Místo pro každého.

Naši lekce zvládnou až 40 agogáčků, takže se nemusíš bát, že by pro tebe nezbylo místo.

Co se ti může hodit

Nezapomeň si přinést čisté sportovní boty, pohodlné sportovní oblečení, ručník (případně si ho můžeš za menší poplatek půjčit u nás) a dobrou náladu! Když budeš mít žízeň nebo hlad, v našem baru najdeš vodu a proteiny.

30

SKUPINOVÝCH LEKCÍ V TÝDNŮ

Nuda u nás nemá šanci! Kromě bohatého rozvrhu skupinových lekcí nabízíme speciální tréninky, charitativní akce a sportovní kempy. Všeho je dostatek, abys se každý den mohl těšit na něco nového.

Zjisti více v rozvrhu lekcí.
13

TRENÉRŮ

Máš možnost vybrat si ze třinácti trenérů, každý s vlastním stylem a přístupem. Nalezneš mezi nimi favorita, který tě nejen motivuje, ale také tě povede k tvým cílům.

Poznej naše trenéry
1

TRÉNINKOVÉ MÍSTO

Snažíme se, aby Agoge Gym byl místem, kde se budeš cítit jako doma. Naše dveře jsou otevřené pro každého, kdo chce pracovat na sobě ve vřelém a podporujícím prostředí.

Jak to celé bylo?