733 279 196, 603 140 161 info@agogegym.cz

Petr Pup

Trenér skupinových lekcí

Petrpup86@gmail.com

+420 777 599 273

Zkušenosti: OCR, 4 roky kruhové tréninky, plavání, nově triatlon a nadšený sportovec

Životní motto: „Never give up!“

 

Celý život vyhledávám výzvy, rád posouvám a překonávám své hranice a mimo to rád pomáhám posouvat a překonávat hranice taktéž ostatním.  Na sportu mě baví a uspokojuje to vypětí, vzrušení, i samotné psychické uvolnění. Vždy jsem se snažil být ve všem co dělám jeden z nejlepších, a proto mohu posouvat nejen své hranice, ale taktéž hranice Vás všech.

Sport mě provázel celým dětstvím, ať již šlo o fotbal, hokej, přespolní běh, jízdu na kole nebo kolečkových bruslích apod. Od 16 let, a ještě do nedávna jsem preferoval silová cvičení se železem v posilovně, které mě zcela nenaplňovalo, ale nikdy jsem neměl odvahu jít na jakékoliv kolektivní cvičení, než jsme s manželkou zamířili na kruhový trénink našeho kamaráda. Od té doby se pro mě takový pohyb (hlavně cardio) začal stávat drogou. Kamarád s druhem tohoto cvičení skončil, tak jsem začal hledat nějakou podobnou alternativu, kterou se stala od roku 2017 tabata u Honzy. Již rozcvička pro mě byla v té době poměrně náročná, a Honzu jsem po 5 minutách nesnášel. ? Po této hodině jsem pochopil, že je to to, co jsem hledal, v čem jsem se viděl, a kde mohu posunout své hranice.

První Spartan Race jsem zkusil Liberec 2017 a po zažití tamní atmosféry a euforie, jsem podlehl asi jako ostatní těmto závodům. V současné době jsem sice na počátku své trenérské praxe, ale zcela mě příprava tréninků pohltila a vždy se snažím, aby byl trénink zvládnutelný pro každého, a i nadále se budu snažit, aby každý z tréninku byl něčím zvláštní, aby jste se nikdy nenudili a abyste si vždy odnesli to co potřebujete. Vážím si Honzovi šance patřit mezi Vás.