733 279 196, 603 140 161 info@agogegym.cz

Sandra Panclová

Trenér skupinových lekcí

sandrapanclova@seznam.cz

+420724980774

Zkušenosti: OCR, běžecké závody, kurz instruktor fitness

Životní motto: „Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se chovali k tobě.“

Odmala sportuji, závodně jsem hrála volejbal, dělala jsem i plavání. Velkým vzorem pro mě byl a stále je můj táta, který mě vedl ke sportu. Už jako malá holka si pamatuji, že cvičil každý den, když neměl v rukách švihadlo, tak to byly činky. To trvá dodnes a pořád ho to baví. Další motorem byl pro mě můj životní partner a kamarádka, se kterou jsme absolvovaly kurz instruktor fitness.

Po určité době, kdy jsem se sportu moc nevěnovala, jsem se k němu před narozením syna (2008) začala vracet. Od té doby jsem začala pravidelně chodit do fitka a běhat, poslední dva tři roky přibyly skupinové tréninky, hlavně kruhové tréninky a TRX. Od října 2019 chodím do Agogegym, kde se mi hned zalíbilo. Super crossová tělocvična pro přípravu na OCR, super lidi, v podstatě druhá rodina.

První závod OCR jsem absolvovala v květnu 2019 v Milovicích na Gladiátorovi. A hned mě to chytlo. V létě 2020 jsem byla na svém prvním Spartan Race. Baví mě ta všestrannost závodů a touha zlepšovat své výkony. Cvičením si také odpočinu od stresu, především z práce. Zklidňuje mě to od velkého vypětí a navozuje mi dobrou náladu, je to výborné pro psychický i fyzický stav. Bez sportu si nedokážu představit život.

Nabídky Honzy trénovat v Agogegymu si hodně vážím. Je výborný trenér a hlavně hodný člověk. Chci, aby moje tréninky byly pro lidi co nejvíc zajímavé. Čím víc je to bude bavit, tím víc budu motivovaná v tom být lepší trenérka.